Styl, Pasja, Kreatywność

Poznaj markę Meriell Club

/3

Tradycje i filozofia marki

Jesteśmy polską firmą. Powstaliśmy w 1983 r. w Warszawie, gdzie mieści się nasza siedziba i produkcja.

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości strojów kąpielowych. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży przekłada się na atrakcyjność naszej oferty.

Tworzone przez nas kolekcje kierowane są do kobiet wymagających, ceniących sobie szyk, elegancję and oryginalność. W naszych projektach sprawnie łączymy ponadczasową klasykę z elementami efektownej ekstrawagancji.

Różnorodność modeli, umiejętnie dobrana kolorystyka tkanin, uwzględnienie światowych trendów mody, a przede wszystkim wysoka jakość to wizytówka naszej firmy.
― Mirka Górska, CEO Meriell Club

Zespół Meriell Club

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów, odpowiednio przeszkolonych do przestrzegania wysokich standardów marki Meriell Club.

Sukces naszego zespołu tkwi w ciągłym zdobywaniu doświadczenia i śledzeniu aktualnych trendów and innowacji w branży. Zbudowaliśmy doskonałą kadrę, która z najwyższą starannością dba o jakość produktów i szybką realizację zleceń.

/2

Piękno tkwi w szczegółach

Naszą wizytówką jest kreowanie wysokiej jakości produktów ze szczególną dbałością o detale. Używamy najlepszych włoskich, hiszpańskich and francuskich tkanin i dodatków. Chcemy, by nasz klient otrzymał produkt luksusowy, wyróżniający się na rynku. Jesteśmy i zawsze będziemy butikowym, a nie masowym producentem. Nasze stroje szyte są z najwyższą precyzją, by doskonale pasowały do każdej kobiecej sylwetki.